Produkcja dla kobiet i mężczyzn - 3km od granicy Český Těšín

Plat:
25000 - 30000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Karviná

Popis pozice

obsługa maszyn i urządzeń potrzebnych do produkcji,
obróbka materiałów w celu uzyskania gotowych produktów,
pakowanie gotowych wyrobów, przygotowanie do wysyłki gotowych zamówień.

Požadavky na uchazeče

dobry stan zdrowia,
własny środka transportu,
odpowiedzialne podejście do pracy.

Nabídka

20 dni urlopu + 5 dodatkowych,
Bonus frekwencyjny 0 - 2000 Kč,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Dodatki wynikające z czeskiego prawa pracy,
Dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej,
Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej,
Trzy zmiany po 8h od poniedziałku do piątku, weekendy wolne.

Poznámka

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie, prześlij nam swoje CV, zadzwoń lub wyślij SMS o treści "KS", a my skontaktujemy się z Tobą!

Nahlásit podezřelý inzerát

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Comac jobs Ostrava
Adresa:
Moravská Ostrava
Telefon:
+420 770 108 584
Mobil:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Aleksandra Sikora