Lekka praca M/ Z - Czeski Cieszyn aż 36.000 Kč Český Těšín

Plat:
27000 - 36000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Karviná

Popis pozice

kontrola wizualna,
pakowanie gotowych produktów,
obsługa maszyn i urządzeń drukarskich,
zapewnienie poprawnego działania maszyny.

Požadavky na uchazeče

dobry stan zdrowia,
sprawność manualna,
odpowiedzialne podejście do pracy.

Nabídka

umowę o pracę,
25 dni urlopu wypoczynkowego,
dodatki zgodne z czeskim prawem pracy,
premię za wyniki do 10 000,00 CZK miesięcznie,
dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej,
ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej,
od 125 - 166,00 CZK/ brutto za godzinę (w zależności od stanowiska),
pracujemy na czterobrygadówkach, ale nie bój się, u nas czas szybko leci!
darmowy dojazd z Jastrzębia-Zdroju, Zebrzydowic, Kończyc Małych i Wodzisławia Śląskiego.

Poznámka

Czy chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij nam swoje CV i zadzwoń, bądź wyślij SMS o treści "Drukarnia", a my skontaktujemy się z Tobą!

Nahlásit podezřelý inzerát

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Comac jobs Ostrava
Adresa:
Moravská Ostrava
Telefon:
+420 770 108 584
Mobil:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Aleksandra Sikora