Pracovník v potravinářství m/ž - 134 – 155 Kč / hod Plzeň

Plat:
135 - 155 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, Důchodce, Ukrajina
Okres:
Plzeň

Popis pozice

Doplňování zboží - udržování regálů plných čerstvých nápojů a dalšího sortimentu

Pokladna - obsluha pokladny a asistence zákazníkům u samoobslužných pokladen

Pekárna - doplňování čerstvého pečiva, aby si naši zákazníci mohli vybrat z toho nejlepšího

Pult lahůdek - balení a prodej lahodných čerstvých lahůdek

Sklad - příjem zboží, kontrola dodávek a příprava zboží pro prodejnu

Požadavky na uchazeče

- příjemné vystupování a komunikativnost, abychom vytvořili příjemné prostředí pro naše zákazníky
- spolehlivost a zodpovědnost při dodržování norem a standardů naší prodejny
- flexibilitu, protože každý den může přinést něco nového
- chuť učit se a rozvíjet své dovednosti

Nabídka

- 5 týdnů dovolené pro odpočinek a regeneraci
- práci na DPČ, která se přizpůsobí Vašim potřebám
- různé směny dle potřeb – máte možnost vybrat si to, co Vám nejlépe vyhovuje
- možnost záloh, abyste měli své finance vždy pod kontrolou

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
Adresa:
Praha
Telefon:
+420778972986
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Antonín Šnobl