Frontend Developer | React, Kubernetes (60 - 90.000 Kč) Brno-město

Plat:
60000 - 90000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Brno

Popis pozice

Baví Tě frontend a máš slabost pro React? Pak jsi na správné adrese! Do našeho malého týmu hledáme Reacťáka, který nám pomůže posunout na aplikaci na další level. Navíc umíme být velice flexibilní – jsme otevřeni dlouhodobé spolupráci na IČO i pracovnímu poměru. Navíc máme rádi moderní technologie a náš vývojový stack pravidelně aktualizujeme. Co myslíš, padneme si do oka?

* Vývoj frontendu naší aplikace, která se používá po celém světě
* Moderní vývojové postupy a technologie
* Budeme od Tebe očekávat čistý a kvalitní kód
* Pokud chceš, dostaneš příležitost dělat mentoring juniornějším kolegům

Požadavky na uchazeče

* Máš za sebou alespoň 3 roky vývoje v Reactu
* Věnuješ se nastavování GitLab pipelines
* Už jsi nasazoval do Kubernetes
* Bonusem je, pokud máš přesah do backendu (Node.js nebo Java)

Nabídka

* Možnost spolupráce na pracovní poměr nebo IČO
* Flexibilní pracovní dobu a možnost hybridní spolupráce (3 dny týdně z domu)
* Parádní kanceláře s výhledem na celé Brno a opravdu výbornou kávou
* Malý kolektiv, kde panuje přátelská atmosféra (na které si zakládáme)
* Samozřejmostí jsou stravenky, firemní akce a další vychytávky
* Zní to pro Tebe zajímavě? Tak se nám ozvi!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 725 391 785
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Jakub Šrubař