Asistent/asistentka prodeje Most

Plat:
25000 - 35000 Kč
Město:
Most
Okres:
Most
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE

Náplň práce:

- fyzická přejímka nových vozů od dopravce

- evidence převzatých vozů do systému

- péče o skladová a předváděcí vozidla

- prezentace nových vozů, příprava a předání prodaných vozů zákazníkům

- administrativní podpora prodejního týmu

- prodej vozidel koncovým zákazníkům

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

- aktivní nabízení prodejních a servisních nabídek

Požadujeme:

- SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou

- vhodné i pro absolventy bez praxe

- praxe s prodejem vozů v autorizovaném autosalonu nebo autobazaru výhodou

- obchodní zkušenosti výhodou

- velmi dobrá znalost práce na PC

- výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování

- obchodní zdatnost

- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

- spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu

- zázemí silné, prosperující společnosti

- práci s nejmodernější automobilovou technikou

- zajímavé finanční ohodnocení

- pravidelná školení

- možnost profesního postupu

HLÁSIT SE: Svoboda David, tel.: 702 133 098, e-mail: david.svoboda@sudoma.cz - v případě zájmu zaslat životopis, osobní schůzka lze domluvit mailem, nebo po předchozí telefonické domluvě (k projednání doporučenky)

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
ŠUDOMA s.r.o.
Telefon:
702 133 098
Odpovědná osoba:
David Svoboda
Reference:
67074704