Obsluha CNC obráběčích strojů až 240 Kč/hod Jihlava

Plat:
230 - 240 Kč za hodinu
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Jihlava

Popis pozice

Hledáme kolegy do strojírenské výroby pro obsluhu CNC strojů nebo klasických soustruhů či brusek (30 km od Brna) s možností ubytování.
ABSOLVENTY RÁDI ZAUČÍME !!!
Obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástí nebo obsluha brusek. Rádi Vás ve výrobě zaučíme .
Práce s výkresovou dokumentací
Základní údržba strojů.

Požadavky na uchazeče

SOU strojního zaměření
praxe v řídícím systému Simens, SINUMERIC nebo Mozotrol výhodou
Nebo zkušenost při obsluze klasických soustruhů
Ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabídka

Dlouhodobou spolupráce na HPP
Možnost kariérního růstu
Možnost ubytování v blízkosti pracoviště zdarma
Možnost záloh
5 týdnů dovolené

Hodinová mzda:
až 240 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Poznámka

V případe zajmu kontaktujte nás na tel: +420 608660145 nebo pošlete životopis na email: koordinator@markmont.eu

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Markmont s.r.o
Adresa:
Ostrava
Telefon:
800 50 50 40
Mobil:
+420608660145
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Hamidova Gyuler