Pomocný konstruktér CAD Tachov

Plat:
30000 - 40000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Tachov
Okres:
Tachov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

min. SŠ vzdělání technického směru

vhodné pro muže i ženy

technické uvažování, prostorová představivost

aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce

znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou

zájem o další rozvoj a ochota učit se novým věcem

Hlavní náplň:

Určení rozměrových norem a norem jakosti materiálu.

Zpracování konstrukční dokumentace pro výrobu náhradních dílů.

Zpracování konstrukční dokumentace pro koncového zákazníka.

Vydávání požadavků na nákup materiálu, normalizovaných dílů a příslušenství pro zajištění výroby forem-kusovník.

Jednoduché změnové řízení v oblasti konstrukčních změn.

Předání platné dokumentace pro výrobu a stažení neplatných výkresů.

Archivaci konstrukční dokumentace a zabezpečení její ochrany před ztrátou, zničením nebo zneužitím.

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou

21 dní dovolené + doplatek do 25 dní

mzdu dle zkušeností

výkonnostní bonus a další benefity

příspěvek na dovolenou a penzijní připojištění

bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci

podpora při zapracování a v profesním růstu

poskytování stravenkového paušálu nebo stravování v závodní jídelně

zázemí stabilní společnosti

vyžití v mimopracovních aktivitách

Název společnosti:
Formy Tachov s.r.o.
Telefon:
725 434 543
Odpovědná osoba:
Ivana Vysloužilová
Reference:
67021532