Cyber Security Architect

Okres:
Brno

Popis pozice

Pokud máte vášeň pro kybernetickou bezpečnost a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na kontakt s Vámi!

Hledáme IT bezpečnostního inženýra, který se zaměřuje na vývoj a implementaci strategií a architektur pro zabezpečení dat ve firmě. Vaším úkolem bude vyvíjet komplexní plány na ochranu a správu dat.
* Zodpovědnost za vývoj bezpečnostních strategií firmy, následná implementace zabezpečení dat, včetně návrhu architektur, v souladu s firemními bezpečnostními strategiemi.
* Zkušenosti s MCAS, Netskope, ZScaler
* Technické znalosti v oblastech CASB, cloudových platforem a přidružených technologií (WAF, SSO, cloudové hrozby, zabezpečení API).
* Prevence ztráty dat. Práce s kontrolními mechanismy pro prevenci ztráty dat.
* Řízení projektů od návrhu až po globální implementaci, včetně testování a komunikace.
* Sledování systémů, analýza událostí, měření efektivity a diagnostika.
* Pomoc při analýze a koordinaci bezpečnostních incidentů.

Požadavky na uchazeče

* Zkušenosti: více než 8 let v oblasti bezpečnosti informací nebo IT, včetně 5+ let zkušeností v kybernetické bezpečnosti.
* Technické dovednosti: zkušenosti s CASB (Microsoft, Zscaler), Microsoft 365 Security, a dobrá znalost cloudových služeb (Azure, AWS, MS Office 365).
* Skriptování: znalost skriptovacích jazyků (Python, Powershell) je výhodou.
* ITIL: Znalost ITIL procesů (řízení incidentů, změn. problémů).
* Technická Znalost: dobrý přehled o operačních systémech Windows a Linux a síťových technologiích.

Nabídka

Nabízíme Vám:
* Významnou roli v týmu zaměřeném na bezpečnost dat nadnárodní společnosti.
* Možnost pracovat na inovativních projektech a mít přímý dopad na bezpečnost firmy.
* Příležitost k profesionálnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání.
* Příležitost se rozvíjet ve velmi atraktivním IT oboru a získat cenné zkušenosti z nadnárodní korporace.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 724 439 961
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Ivana Zdráhalová