Stavební technik pro dopravní značení Doubravčice

Plat:
30000 - 50000 Kč/měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Kolín

Požadavky na uchazeče

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dopravním značením (vodorovné, svislé a přechodné dopravní značení) a dopravními stavbami menšího rozsahu hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavební technik pro dopravní značení.

Hledáme technika pro dopravního značení, který má rád svoji práci a kterému bude záležet na kvalitě a dodržování dohodnutých úkolů a termínů. Je aktivní, nebojí se zvednout telefon, dokáže řešit věci sám/a a přijmout odpovědnost za svoje rozhodnutí.

Náplň práce:
* Vedení stavby a kontrola kvality, práce v terénu
* Zodpovědnost za vedení stavební dokumentace (stavební deník, zpracování dokumentace v průběhu výstavby, zpracování dokumentace pro předání stavby)
* Ekonomické vedení stavby, organizace subdodávek, organizace zaměstnanců apod.
* Vedení pracovních skupin a jejich motivace, plánování práce
* Řízení a koordinace dílčích úseků procesu stavby
* Dohled na dodržování BOZP

Požadavky:
* Ukončené SŠ vzdělání nebo VŠ
* Orientace v technické dokumentaci
* Organizační schopnosti
* Zkušenosti s řízením staveb
* Praxe v dopravním značení výhodou
* Řidičský průkaz sk. B
* Samostatnost
* Časovou flexibilitu
* Zodpovědnost
* Spolehlivost
* Odolnost vůči stresu

Nabídka:
* Práce na HPP se zajímavým mzdovým ohodnocením
* Stravenky či příspěvek na stravování
* Důraz na osobní rozvoj (vzdělávací kurzy, školení)
* Kvartální odměny a roční odměny dle hospodářského výsledku
* Služební auto, notebook, mobilní telefon
* Firemní akce
* Možnosti nástupu ihned
* Místo výkonu práce: Doubravčice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa:
Praha 2 - Vinohrady
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
personální konzultant