Referent/ka správy majetku

Požadované vzdělání:
Vyšší
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Popis pozice

• agenda prodeje, pronájmu a výpůjček pozemků ve vlastnictví hl. města Prahy
• příprava majetkoprávního vypořádávání pozemků zastavěných komunikacemi a dalšími stavbami hl. m. Prahy
• vedení evidence nebytových prostorů a pozemků a jejich využívání
• provádění místních šetření v oblasti nebytových prostorů a pozemků
• vyřizování stížností, protestů, petic, oznámení a podnětů občanů
• zajišťování správy pozemků ve vlastnictví hl. města Prahy
• kontrolní činnost

Požadavky na uchazeče

• VŠ vzdělání Bc./VOŠ
• znalost problematiky hospodaření s obecním majetkem vč. jeho komerčního využití
• znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook, internet)
• dobré komunikační schopnosti a dovednosti, dobrá úroveň písemného projevu
• pečlivost
• výhodou znalost zákona o hlavním městě Praze a zákona o svobodném přístupu k informacím

Nabídka

• platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 10, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků (více se dozvíte z úplného oznámení o výběrovém řízení)
• pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna
• pracoviště v centru Prahy
• podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání, mentoring
• benefitní systém Cafeteria, příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), příspěvek na stravování (elektronická stravenková karta), příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
• možnost využití Multisport karty
• příspěvek na bydlení i možnost služebního bytu
• podporu slaďování pracovního a rodinného života, dětské skupiny a řadu dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši přihlášku, která je podmínkou pro zařazení a účast ve výběrovém řízení. Výčet náležitostí přihlášky a k ní požadovaných ověřených dokladů, včetně způsobu jejího podání, naleznete v úplném znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení uveřejněném na úřední desce a kariérních stránkách Magistrátu hl. města Prahy.

Přihlášku s přílohami je třeba doručit nejpozději dne 23. září 2024 do podatelny Magistrátu hl. města Prahy, Jungmannova č. 35/29, 111 21 Praha 1, nebo prostřednictvím datové schránky.

Neodpovídejte, prosím, prostřednictvím odpovědního formuláře na této stránce, nabídky zaslané přes odpovědní formulář nebudou bohužel do výběrového řízení zařazeny.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Magistrát Hlavního města Praha
Adresa:
Praha
Mobil:
5622.gabriela.kolaro
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Gabriela Kolářová