Asistent/ka provozu a AJ (Letiště) - možnost HO až 2x týdně

Plat:
35000 - 50000 Kč/měsíc
Okres:
Praha

Požadavky na uchazeče

Dlouhodobá spolupráce
Multitasking, proaktivita, samostatnost
Místo výkonu práce: Letiště (Home office max. 2x týdně)
Velmi dobrá komunikativní AJ (B2/C1)

Hledáme asistenta nebo asistentku pro firmu zaměřenou na námořní a letecké přepravy. Hledáme někoho proaktivního, samostatného, pracovitého a administrativně zdatného. Budete podporou provozu a vedení.

Na této pozici Vás čeká:

* Administrativa, pomoc s přehledy, tabulkami, řešení provozních záležitostí a další operativní úkoly.
* Komunikace s kolegy a partnery v ČJ i AJ
* Pestrá náplň práce, budete pravá ruka vedení i kolegů a budete plnit různorodé ad-hoc úkoly

Vaše odměna?

* cca od 35-50.000 Kč (nástupní mzdu posoudíme dle Vašich zkušeností)
* práce v super kolektivu a moderní kanceláři
* pestrá náplň práce, naučíte se mnoho nových věcí
* jistá dlouhodobá spolupráce u stabilního, ověřeného a spolehlivého zaměstnavatele, je to nová pozice, žádný záskok na mateřskou apod.
* pestré benefity a odměny
* až 2x v týdnu je možné čerpat Homeoffice, ale potřebujeme Vás hlavně v kanceláři mezi kolegy

Co od Vás očekáváme?

zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP - plný úvazek
samostatnost, proaktivitu, administrativní zdatnost
ochotu dojíždět na Letiště
komunikativní znalost ČJ i AJ
zkušenosti z obdobné pozice (velkou výhodou)

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ProfesKontakt, s.r.o.
Adresa:
Praha 7
Telefon:
736 482 328
Mobil:
736 482 328
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Bc. Romana Koudelková