Přípravář výroby - Příbram

Plat:
55000 - 60000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Příbram

Popis pozice

V rámci přípravy zakázky budete připravovat výrobní a nářezové plány a kreslit technické detaily zakázky

Požadavky na uchazeče

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, ideálně stavební/strojní
Zkušenost s prací v CAD programech
Výhodou zkušenost s programy Klaes nebo Orgadata, popřípadě s jiným výrobním systémem zakázky
Výhodou zkušenost s informačním systémem Helios Orange
Nutná dobrá znalost práce v MS Excel popřípadě jiných databázích

Nabídka

Plat dle zkušeností a výkonu 55-60 tis. Kč / měsíc
Podílení se na vývoji vlastních výrobků a systémů
Benefitní firemní systém
Práce v dynamicky se rozvíjející firmě se stabilním fin. zázemím
Zaškolení do nových programů a vedení při adaptaci
Kariérní růst

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ABZAKOVO spol.s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
420774222236
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Pavlitova Julie