Nástrojař (m/ž)

Plat:
55000 - 65000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Tachov

Popis pozice

• údržba a kontrola nástrojů (forem) dle plánu a provozních potřeb
• opravy nástrojů (úpravy vyhazovačů, broušení, čištění kanálů, kontrola hydrauliky apod.)
• příprava nástrojů pro opravy a manipulace
• zadávání a aktualizace technických dat o nástrojích do interního systému

Požadavky na uchazeče

• vzdělání v technickém oboru (nástrojař, strojní mechanik, zámečník) nebo praxe na obdobné pozici
• základní znalosti hydrauliky a pneumatiky
• schopnost číst a pracovat s technickou dokumentací
• zkušenost s obsluhou soustruhů, frézek, svářeček
• základní práce s PC

Nabídka

• možnost podílet se na zavádění nových projektů
• rozšíření kvalifikace, odborné vzdělávání
• 25 dní dovolené
• závodní stravování
• příspěvek na penzijní/životní pojištění

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Orienta Czech Plzeň
Adresa:
Plzeň
Telefon:
724 141 654
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kristina Šmídová