Elektromechanik - okr. Kladno Kladno

Okres:
Kladno

Popis pozice

Máte zájem o práci v oblasti strojů a technologických zařízení v automobilovém průmyslu, která vás bude skutečně bavit?
Přidejte se k nám jako: ELEKTROMECHANIK
* Údržba a servis výrobních strojů a zařízení pro zajištění plynulosti výroby
* Mechanické montáže a elektrické zapojování (pro elektro zaměřené)
* Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení
* Diagnostika a odstranění závad na strojních zařízeních
* Údržba technických zařízení budov
* Evidence údržby v elektronickém systému
* Rozmanitá a zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti v automobilovém průmyslu

Požadavky na uchazeče

* SŠ/SOU v oboru elektrotechniky nebo jiném technickém oboru
* Platná NV194/2022Sb (dříve vyhláška 50, minimálně §6)
* Zkušenosti s údržbou výrobních strojů
* Výhodou jsou znalosti a praxe v mechanice, hydraulice, automatizaci a dalších oblastech
* Znalost softwaru PL7 PRO od Schneider Electric a GP-PRO EX PROFACE je velkou výhodou
* Pečlivost a manuální zručnost

Nabídka

* Konkurenceschopné mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
* Stravenky v hodnotě 120,- Kč/den
* 23 dní dovolené
* Pololetní bonusy
* Příplatky za odpolední směny nad rámec zákona
* Doprava svozovými autobusy nebo příplatek na dopravu
* Možnost nástupu ihned nebo dle dohody
* Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 702 238 115
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Martina Tarabášová