Reklamační technik Hořovice, Třebíč

Plat:
40000 - 45000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Okres:
Beroun

Popis pozice

Pro našeho významného klienta a nadnárodní výrobní společnost, která se zabývá výrobou a distribucí kogeneračních jednotek do vozidel a energetickým průmyslem, hledáme aktuálně šikovného Reklamačního technika.
* Přezkoumání reklamací a rozhodování o jejich oprávněnosti.
* Řízení celého reklamačního procesu od přijetí reklamace až po její konečné vyřízení.
* Kompletní analýza reklamací.
* Koordinace navržení, zavedení a vyhodnocení nápravných opatření.
* Vedení databáze reklamací na produkty společnosti i od dodavatelů, jejich příčin a řešení.
* Vyhodnocování a reporting nákladů na reklamace.
* Zajišťování ochrany společnosti před neoprávněnými reklamačními požadavky a před neshodnými produkty od externích dodavatelů.

Požadavky na uchazeče

* Minimálně SŠ vzdělání technického zaměření (strojní, elektro).
* Prokazatelnou praxi v oblasti kvality (reklamační procesy).
* Uživatelskou znalost MS OFFICE.
* Znalost nástrojů kvality.
* Orientaci v technické dokumentaci.
* Znalost požadavků norem ISO 9001 a ISO 14001.
* Řidičský průkaz sk. B - výhodou.
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem - B1).
* Komunikativnost a samostatnost a technické myšlení.

Nabídka

* Pestrou náplň práce, při které se budete realizovat a ukážete své technické znalosti.
* Příspěvek na stravování.
* 3 sick days.
* 25 dnů dovolené.
* MultiSport karta.
* Možnost osobního rozvoje a vzdělávání.
* Dárek při významných životních událostech.
* Nabídka firemních akcí.
* Permanentky, slevy a výhody u smluvních partnerů.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
DISPONERO s.r.o. (Liberec)
Adresa:
Liberec
Telefon:
+420 603 848 465
poslat e-mail