Asistent/ka pedagoga Černošín

Plat:
25000 - 33000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Černošín
Okres:
Tachov
Počet míst:
1

Popis pozice

kontakt e-mailem nebo telefonicky : Pondělí až pátek 8:00 - 16:00

pracovní úvazek plný nebo zkrácený

Náplň práce:

- pomoc při výuce dětí se speciálními vzdělávacími potřebami včetně přípravy na vyučování pod vedením pedagoga

- vedení příslušné administrativy

Požadujeme:

- ukončené nebo probíhající vzdělání požadované pro asistenty pedagoga v základní škole speciální dle zákona o pedagogických pracovnících

- flexibilitu, empatii, trpělivost

- schopnost pracovat s dětmi se speciálními potřebami

Nabízíme:

- práci v mladém přátelském kolektivu malé vesnické školy

- profesní podporu

- další vzdělání, stabilní a smysluplné zaměstnání

Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček
Telefon:
+420 728 465 881
Odpovědná osoba:
Lenka Sieberová
Reference:
66993696