Hledá se vedoucí odboru s osvědčením VTZ (65 - 85.000 Kč) Uherské Hradiště

Plat:
65000 - 85000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Uherské Hradiště

Popis pozice

Je energetika Vaší doménou? Cítíte se ve výrobě jako ryba ve vodě? Máte osvědčení VTZ? Pak jste náš člověk! Protože se naší společnosti daří a rozšiřujeme výrobu, osamostatnil se odbor energetiky, který potřebuje nového vedoucího. Budete to Vy?

* Zodpovědnost za bezpečný, bezporuchový a ekonomický provoz energetiky
* Rozvoj a modernizace energetické infrastruktury
* Podílení se na přípravě investičních projektů
* Vedení odboru a svěřeného týmu specialistů a techniků

Požadavky na uchazeče

* Máte prokazatelnou komerční praxi na obdobné pozici
* Splňujete legislativní podmínky (Osvědčení v oblasti VTZ)
* SŠ/VŠ v oboru elektrotechnika
* Zvládnete se domluvit anglicky (nebo ochota doučit se)

Nabídka

* Příležitost realizovat se a přímo se podílet na úspěchu společnosti
* Prostor pro profesní, odborný i jazykový rozvoj
* Týden dovolené navíc a sick days k tomu
* Počítat můžete se služebním notebookem a telefonem
* Samozřejmostí je i příspěvek na penzijko a propracovaný systém dalších benefitů..
* Zní to pro Vás zajímavě? Určitě nám o sobě dejte vědět, rádi se s Vámi potkáme!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 725 391 785
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Jakub Šrubař