Produktový manažer inovační společnosti (150 - 200.000 Kč) Vsetín

Plat:
150000 - 200000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - magisterské
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Vsetín

Popis pozice

Hledáme zkušeného profesionála na pozici produkový manažer, který povede tým inženýrů a zodpovídá za vývoj nových produktů a zlepšení procesů. Pokud máte bohaté zkušenosti v produktovém testování, silné vůdčí schopnosti a umíte efektivně řídit projekty, připojte se k nám a přispějte k rozvoji inovativních technologií.

* Vyhodnocování potřeb projektů, včetně zdrojů, rozpočtu a plánování.
* Zavádění nových technologií a procesů pro efektivní vývoj produktů.
* Řízení fází produktu a zajištění jejich dodržování.
* Rozvoj týmu a plánování kariérního růstu.
* Prokázání silných vůdčích a komunikačních schopností a spolupráce s různými týmy.
* Řízení hodnocení výkonnosti zaměstnanců.

Požadavky na uchazeče

* Zkušenosti s bench systémy pro testování a jejich automatizací.
* Úspěšné uvádění produktů do výroby.
* Schopnost řídit náklady a pochopení finančních metrik produktů.
* Znalost výrobních operací, montáže a testování produktů.
* Zkušenost s vedením týmu.

Nabídka

* Možnost podílet se na nových projektech.
* Příspěvek na dopravu a ubytování.
* Společné akce a teambuildingy s možností účasti i pro Vaši rodinu.
* Možnost cestovat do zahraničí v rámci pracovních povinností.
* Nadstandartní počet dnů dovolené .
* Auto k osobnímu užívání a spousta dalších benefitů.
* Stravenkový paušál více jak 1500 Kč do výplaty .

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 602 335 781
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kateřina Kočková