Operátor CNC Hradec Králové

Plat:
48000 - 55000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Hradec Králové

Popis pozice

- obrábění brzdových kotoučů dle schválené výkresové dokumentace a pracovních předpisů
- zodpovědnost za dodržení požadovaných tvarů, rozměrů a tolerancí všech jím vyráběných dílů
- zodpovědnost za správnou identifikaci vyráběných dílů a jejich uložení
- zodpovědnost za správné rozlišení neshodných výrobků
- provádění práci dle požadavků seřizovače popř. technologa, vedoucího výroby či kvality v souladu s pracovními předpisy

Požadavky na uchazeče

- SŠ vzdělání, výuční list, popř. maturita
- znalost obsluhy výrobních zařízení, znalost používání měřidel a technologických postupů při výrobě obrobků
- praxe na CNC výhodou
- schopnost manipulovat s těžkými břemeny
- zdravotní způsobilost pracovat v prašném a hlučném prostředí
- chuť pracovat v nepřetržitém provozu, 12hodinové směny, ranní/noční

Nabídka

- hrubá mzda po zapracování až 60.000,- Kč
- zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
- stravenky v hodnotě 240 Kč za odpracovanou 12hodinnovou směnu
- 5 týdnů dovolené po odpracování 1 celého kalendářního roku
- příspěvek na penzijní připojištění
- 13. mzda
- Cafeteria eBenefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu
- pracovní poměr na dobu určitou 9 měsíců, při vzájemné spokojenosti změna pracovního poměru na dobu neurčitou
- nástup dle dohody

Poznámka

Adresa výkonu práce: Náchodská 738, Plotiště nad Labem, 503 01, Hradec Králové

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Eurac Hradec s.r.o.
Adresa:
Hradec Králové - Plotiště nad La
Telefon:
495 809 822
Mobil:
607045373
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kateřina Hamanová