Pracovník ve výrobě knedlíků Dubenec až 32 000 Kč/měsíc Dubenec

Plat:
26000 - 32000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe, Ukrajina
Okres:
Trutnov

Popis pozice

• Ruční a strojová výroba knedlíků a dalších produktů
• Příprava těsta
• Spolupodílení na vedení výroby, koordinace práce
• Vaření knedlíků
• Příprava knedlíků k expedici
• Úklid pracoviště

Požadavky na uchazeče

• SOU – výuční list
• Spolehlivost, pečlivost, pracovitost
• Aktivní přístup, manuální zručnost
• Odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)
• Ochotu pracovat v částečném dvousměnném provozu (5:30-14:00 a 8:00 až 16:30)
• Praxe v oboru není podmínkou

Nabídka

• 26 000 až 32 000 Kč/měsíc hrubého
• Odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy
• Práci na HPP, DPČ
• Pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem
• Zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře
• Volné soboty – krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)
• Příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti
• Slevu na firemní výrobky
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, rekreaci a zdravotní péči

Poznámka

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte odpovědět na inzerát nebo zavolejte na uvedené telefonní číslo.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Adecco Hradec Králové pobočka
Adresa:
Hradec Králové
Mobil:
584.adela.ouzka
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Adéla Ouzká