Kuchař / kuchařka - práce na HPP nebo brigáda České Budějovice

Plat:
260 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený
Okres:
České Budějovice

Popis pozice

SNA s.r.o.

Jsme certifikované BIO Centrum rostlinné stravy, které je inspirováno přítomností a láskou ke VŠEM živým bytostem. Také my přispíváme k přeměně současného světa na svět bez bolesti a utrpení.

Více informací o společnosti naleznete na www.restaurantslunce.cz.

Náplň práce:
• vaření v jídelně, příprava jídla na další den

Požadavky na uchazeče

• zkušenosti s přípravou a vařením jídel

Nabídka

• práci na HPP nebo DPP - brigáda
• pracovní doba Po-Pá od 6:00 do 14:00 hod.
• zázemí v rodinné firmě
• klidná práce v jídelní kuchyni

Mzda od 260 Kč/hod.

Místo práce: Krajinská 238/23, České Budějovice

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kmetova.hana@seznam.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 777 127 260.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
JOBSYSTEM s.r.o.
Adresa:
Praha 3
Telefon:
+420 224 819 391
Mobil:
+420 721 280 719
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Personální asistentka