Unix administarátor Brno

Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - bakalářské
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený, Brigáda
Okres:
Brno

Popis pozice

- Instalace a administrace serverů s operačním systémem Unix

- Monitoring serverů, řešení problémů, konfirgurace serverů

- Navrhování preventivních opatření v oblasti spravovaných serverů

- Účast na implementačních projektech v oblasti Unix serverů

Požadavky na uchazeče

• Máte zkušenosti se správou systemů Unix? Domluvíte se anglicky a chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárdní společnosti?
• Místo: Brno - město
• Sektor: Informační technologie
• Pracovní vztah: plný úvazek

Váš profil:

* Zkušenost s administrací Unix serverů
* Komunikativní znalost anglického jazyka je nutností (každodenní využití)
* Analytické dovednosti a komunikační dovednosti
* Týmový hráč

Nabídka

Vážíme si špičkových odborníků, proto Vám chceme nabídnout:

* Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

* Zázemí silné mezinárodní společnosti

* Příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji

* Moderní pracovní prostředí, přístup k nejnovějším technologiím a možnost každodenního využití angličtiny

* Přátelské a multikulturní prostředí

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
INET-SERVIS.CZ s.r.o.
Adresa:
Hradec Králové
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Jakub Hruška