Operátor výroby Běstovice na 1 směnu! Nástupní bonus 30 tis. Kč Běstovice

Plat:
31500 - 33000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Ústí nad Orlicí

Popis pozice

Obsluha technologie pro příjem surovin do výroby, technologie expedice surovin, příprava ručních dávek surovin,
manipulace se surovinami pomocí VZV,
ruční manipulace s pytli do 25 kg,
kontrolní činnost pro zajištění jakosti krmiv,
čištění a sanitace výrobní technologie,
jedná se o prašné prostředí.

Požadavky na uchazeče

vyučen nebo SŠ s maturitou
samostatnost, aktivní přístup
uživatelská znalost práce na PC
ŘP skupiny B
průkaz VZV výhodou

Nabídka

práci v moderním automatizovaném provozu
motivující prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti
zaškolení zkušeným kolegou
zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, roční prémie, odměny za věrnost, odměny za zlepšovací návrhy, příspěvek na penzi po ZD, obědy/večeře za 33,-Kč, výhodné volání + internet i pro rodinné příslušníky, benefitní karta pro volnočasové benefity)
nástup možný ihned

Poznámka

pracovní doba: Pondělí až pátek, střídání po týdnu. 1 týden od 06:00 do 14:30, 2 týden od 09:30 do 18:00
Nezávazná prohlídka pracoviště je samozřejmostí.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
De Heus a.s.
Adresa:
Bučovice
Mobil:
606739622
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Mgr. Zuzana Kouřilová