Mechatronik Chomutov

Plat:
32000 - 52000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Chomutov

Popis pozice

- zodpovědnost za pravidelnou preventivní údržbu a dále za zajištění cílené údržby
- měření a diagnostika závad strojního zařízení (skrze počítač)
- montáž elektronických prvků při výstavbě nových linek
- dobrá znalost čtení výkresové dokumentace
- velkou výhodou budou znalosti alespoň základního programování PLC automatů

Požadavky na uchazeče

- minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- odborná vyhláška 194/2022 Sb. (bývalá Vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §6)
- schopnost diagnostiky závad napojením stroje na PC
- zkušenosti z obdobné pozice vítány
- spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, ochota se dále vzdělávat
- ochota pracovat ve směnném režimu (R-N-V-V), přičemž v průběhu zaučování to budou pouze ranní směny (R-R-V-V) - cca po dobu 1 - 3 měsíců

Nabídka

- práce ve směnném režimu - 12h směny (zpočátku R-R-V-V, po zaučení R-N-V-V)
- po důkladném zaučení velmi zajímavé mzdové ohodnocení (cca do 1,5 roka od 50.000 Kč/měsíčně)
- dotované závodní stravování
- přátelský kolektiv
- bezkonkurenční balíček firemních benefitů

Poznámka

Počáteční mzda cca 32.000 - 37.000, první výrazné navýšení cca po půl roce, další pravidelné navyšování s ohledem na doplnění technických znalostí/dovedností.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
JOB spectrum s.r.o.
Adresa:
Chomutov
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Zuzana Candu