Projektový manažer

Okres:
Praha

Popis pozice

Pro našeho důležitého klienta v oblasti dopravního průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektového manažera.
* řízení projektů
* kooperace napříč odděleními, především projektanti, výroba, vývoj
* účast na jednáních s převážně zahraničními klienty a dodavateli (v některém z jazyků: angličtina, němčina, francouzština)
* spolupodílení se na tvorbě tendrových nabídek / dokumentace
* zpracování písemných reportů o stavu prací na projektech
* práce s interními softwarovými systémy (Helios Green, nástroje PM)

Požadavky na uchazeče

* SŠ/VŠ vzdělání elektro nebo technického zaměření
* ochota vzdělávat se v oboru
* anglický jazyk na pokročilé úrovni (další cizí jazyk výhodou)
* dovednost týmové spolupráce
* komunikační a argumentační dovednosti
* schopnost určovat priority, převzít iniciativu a řešit
* tah na branku
* ochota cestovat

Nabídka

* jistota zaměstnání v zavedené společnosti
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat podle výsledků společnosti
* prostor pro osobní růst a kreativitu
* cafeterie
* stravenky
* jazykové kurzy
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* příspěvek na MultiSport kartu
* další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiku

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 702 238 115
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Martina Tarabášová