Právník rada/vrchní komisař Policejní prezidium ČR

Plat:
39820 - 54150 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - bakalářské
Okres:
Praha

Popis pozice

• zpracovávání smluv (dohod) a poskytování konzultací k veřejným zakázkám v oblasti informačních a komunikačních technologií
• zpracovávání právních výkladů a stanovisek
• zpracovávání návrhů interních aktů řízení v oblasti informačních a komunikačních technologií
• realizování připomínkových řízení právních předpisů, interních aktů řízení, dohod
a smluv v oblasti informačních a komunikačních technologií,
• vyřizování žádostí v působnosti národního centra informačních a komunikačních technologií Policejního prezidia České republiky;

Požadavky na uchazeče

• vysokoškolské vzdělání v oboru právo v magisterském/bakalářském studijním programu
• státní občanství ČR
• trestní i občanská bezúhonnost
• dobré komunikační schopnosti
• schopnost pracovat v týmu i samostatně řešit úkoly
• velmi dobrá úroveň psaného projevu a znalost českého jazyka
• pečlivost, důslednost, kreativita, časová flexibilita
• znalost práce na PC (Word, Excel, informační systém Beck-online nebo ASPI)
• odolnost vůči stresu a schopnost přizpůsobení se změnám situace;

Výhodou:
• zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek (pozice nezahrnuje řešení administrace veřejných zakázek)
• orientace v oblasti práva a ICT (občanské a autorské právo)
• řidičské oprávnění skupiny B;

Nabídka

• služební poměr příslušníka Policie České republiky v tarifní třídě 09/08 (rada, vrchní komisař)
• pracoviště: Praha 6 – Dejvice (metro A – stanice Hradčanská + 10 minut pěšky)
• 6 týdnů dovolené
• možnost ubytování na ubytovně MV
• příspěvek FKSP (penzijní pojištění, dovolená, půjčky na bydlení, dotované stravování apod.);

Platové podmínky:
• ve služebním poměru příslušníka Policie České republiky:
dle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 419/2022 Sb. podle započitatelné praxe
- 9. tarifní třída - od 39 820 Kč do 58 520Kč
- 8. tarifní třída - od 36 900 Kč do 54 150 Kč
- zvláštní příplatek 5 000 Kč
- náborový příspěvek 75 000 Kč;

Poznámka

Termín nástupu:
• dle dohody;

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem a vyznačením názvu pozice v případě zájmu, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: ivana.nachtigalova@pcr.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru. Pokud nebudete do 15 pracovních dnů kontaktováni, bude proveden výběr z jiných uchazečů, přičemž Vámi zaslané dokumenty budou zlikvidovány.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Policie České republiky
Adresa:
Praha
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Reichertová