Programátor výrobního zařízení (i absolvent) Pardubice

Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Pardubice

Popis pozice

Programování a nastavování kontrolních programů na inspekčních strojích.
Školení obsluhy kontrolních strojů pro ostatní pracovníky oddělení.
Zodpovědnost za správnou manipulaci s inspekčními stroji.
Spolupodílení se na vytváření pracovních instrukcí souvisejících s kontrolními stroji a zařízeními.
Odpovědnost za efektivní využívání kontrolního zařízení.
Řízení a provádění údržby na kontrolních strojích a zařízeních.

Požadavky na uchazeče

SOU, SŠ vzdělání technického, strojírenského či elektrotechnického směru, místo je VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY bez praxe v oboru, výhodou základní znalost anglického jazyka; podmínkou ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny)

Nabídka

Odpovídající mzda + zákonné příplatky. Ke mzdě měsíční osobní ohodnocení, stravenky/příspěvek na stravování. Týden dovolené navíc. Další vzdělávání a růst v oboru. Práce s velmi moderními technologiemi a zařízeními. Závodní stravování, příspěvky do systému Kafetérie. Firemní akce a další benefity. Práce pro ženy i muže.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Personal Consult s.r.o.
Adresa:
Pardubice
Mobil:
774 58 48 28
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Kloučková