Nákupčí

Plat:
55000 - 65000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Tachov

Popis pozice

- zajišťování nákupu náhradních dílů dle potřeb našich zákazníků.
- řízení dodávek a přeprav v SAPu
- optimalizace zásob – žádné plné sklady ani prázdné regály!
- spolupráce s logistikou, nákupem, výrobou a dalšími kolegy

Požadavky na uchazeče

- zkušenost z výrobní firmy v obdobné roli
- excel – nejde o to, že ho znáte, ale že jej ovládáte
- SAP – pokud máte, je to velké plus
- němčina na pokročilé úrovni, abyste zvládli komunikaci s našimi zahraničními partnery a angličtina se hodí taky (alespoň mírná znalost)
- řidičák a chuť občas zajet za kolegy do Německa

Nabídka

- práci, která Vás bude bavit, s možností home office
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na dovolenou a Vánoce.
- stravování zdarma a příspěvek na dopravu
- roční bonusy – čím lépe se firmě daří, tím lépe i Vám
- benefity jako Multisport karta nebo Sodexo Cafeteria

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Orienta Czech Plzeň
Adresa:
Plzeň
Telefon:
724 141 654
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kristina Šmídová