Systémový administrátor pro Windows a Hyper-V Pardubice

Plat:
40000 - 45000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Pardubice

Popis pozice

Administrace prostředí Windows Server (Linux), virtualizace Hyper-V.
Správa a nastavení počítačových sítí a aktivních prvků.
Správa Firewallu, VPN.
Správa domén a instalace certifikátů.
Správa aplikačních a provozních SW.
Podpora správy koncových stanic.
Monitoring.
Zálohování dat.

Požadavky na uchazeče

Min. SŠ vzdělání technického zaměření, Zájem a chuť se neustále v dané oblasti vzdělávat, zapálení pro nové technologie, spolehlivost, schopnost analyticky, samostatně a efektivně řešit problémy, ŘP skupiny B

Zkušenosti:
Pozice administrátora v prostředí Windows Server a Hyper-V
TCP/IP a dalšími síťovými protokoly;
Konfigurace a správa - síťové služby (jako je DHCP, DNS, a síťová úložiště);
Skriptováním PowerShell(Bash);
Znalost bezpečnostních principů a síťových standardů.

Nabídka

Práce na HPP (doba neurčitá) v Pardubicích (blízko zastávky MHD), po zapracování možnost práce z domu, plat od 40 tisíc btto (podle dosavadních zkušeností a stupně profesionality). Nástup možný ihned. Vhodné pro muže i ženy.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Personal Consult s.r.o.
Adresa:
Pardubice
Mobil:
774 58 48 28
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Kloučková