Odběrová zdravotní sestra/bratr Krnov

Plat:
35000 - 45000 Kč
Město:
Krnov
Okres:
Bruntál
Počet míst:
2

Popis pozice

V rámci rozšiřování našeho pracovního týmu pro naše dárcovské centrum v Krnově zaměřující se na odběr krevní plazmy, která je součástí celé řady nenahraditelných léků, určených zejména pro pacienty s onkologickými onemocněními, poruchami srážlivosti krve nebo sníženou imunitou aktuálně hledáme

Milé, usměvavé a šikovné odběrové zdravotní sestry/bratry.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Každého dárce vždy přivítáte na sále, usadíte ho do odběrového křesla, vše mu vysvětlíte a uděláte maximum pro to, aby se u nás cítil dobře.

Zavedete kanylu, napojíte ho na přístroj a po celou dobu odběru jste poblíž, máte vše pod kontrolou, jak péči o dárce, tak i přístroj.

Některé dny i pomáháte na vyšetřovně s dotazováním dárců na jeho zdravotní stav před odběrem, případně pomáháte na recepci.

Obsluhujete a udržujete přístroje na oddělení krve od plazmy (separátor) a analyzátor krevního obrazu.

Dezinfikujete odběrové lůžko a materiál.

Zapisování údajů do informačního systému.

Vykonáváte administrativu spojenou s provozem.

Jak si Vás představujeme?

Máte zdravotnické vzdělání - SŠ/VOŠ/VŠ - všeobecná zdravotní sestra.

Zkušenosti s odběry krve/plazmy výhodou.

Vhodné pro zkušené i začínající zdravotní sestry/bratry, vše potřebné Vás naučíme v rámci zaškolení.

Komunikativnost, pečlivost a velmi vstřícné vystupování.

Aktivní zájem o obor a práci v něm.

Znalost práce na PC.

Co Vám nabízíme?

Motivační finanční ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč.

75 Kč stravenkový paušál za každý odpracovaný den.

1 den sick day když se zrovna nebudete cítit dobře :-)

Pitný režim včetně kávy a občerstvení na pracovišti zdarma.

Dlouhodobě perspektivní spolupráci.

Klidnou práci bez stresu v pravidelném denním jednosměnném režimu. bez víkendů.

Důkladné zaškolení.

Prostředí nového moderně vybaveného pracoviště.

Stálou práci na hlavní pracovní poměr případně i možnost zkráceného úvazku na DPP, DPČ.

Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: s.michnova@alfaplazma.cz Pro případné další informace volejte na telefonní číslo +420 734 465 104

Těšíme se na setkání s Vámi.

Název společnosti:
Alfa Plazma s.r.o.
Telefon:
734465104
Odpovědná osoba:
Slávka Michnová
Reference:
66991698