Pracovníci v sociálních službách- pečovatelé Karviná

Plat:
22000 - 27500 Kč
Město:
Karviná
Okres:
Karviná
Počet míst:
3
Hodin týdně:
20

Popis pozice

trestní bezúhonost, zdravotní způsobilost, dosažené min. ZŠ vzdělání, základní znalost práce na PC, empatie, trpělivost, vstřícný lidský přístup, chuť pomáhat druhým, výhodou kurz pracovníka v soc. službách

Náplň práce:

Práce zahrnuje pomoc seniorům při pohybu, osobní péči a komunikaci; dohlížení na svěřené osoby a podávání zpráv.

Pracovní doba:

Denní směna od 7:00 do 19:00 hod, noční směna od 19:00 do 7:00 hod; střídání krátkého a dlouhého týdne.

Požadavky:

• Empatie, ochota pomáhat nemocným seniorům a trestní bezúhonnost jsou podmínkou.

• Kurz PSS nebo zkušenosti s pečovatelstvím jsou výhodou.

• Kurz PSS je nutné absolvovat nejpozději do 1,5 roku od nástupu na pozici. Kurz hradí zaměstnavatel, který také pokrývá mzdové náklady během studia.

výhody:

Nabídka vzdělávání zdarma, dotované stravování, pitný režim a káva na pracovišti zdarma, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance i jeho rodinné příslušníky, masérské a pedikérské služby zdarma, Fond společenských potřeb, možnost čerpat bezúročné půjčky.

způsob kontaktu: telefonicky od 8.00 hod do 15.00 hod.

Název společnosti:
Domov Alzheimer Darkov z.ú.
Telefon:
739 633 820
Odpovědná osoba:
Marek Futák
Reference:
67063819