Finanční controller

Plat:
55000 - 75000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Plzeň

Popis pozice

- připravovat měsíční a roční závěrky a podklady pro přesný a včasný reporting
- aktivně se podílet na tvorbě rozpočtů a finančních forecastů
- vyhodnocovat efektivitu a návratnost investic a přicházet s inovativními návrhy
- sledovat a analyzovat finanční zdraví společnosti, abychom byli vždy o krok napřed
- plánovat a vyhodnocovat mzdové náklady zaměstnanců

Požadavky na uchazeče

- ekonomické vzdělání (SŠ/VŠ) a praxi v podnikových financích z výrobního prostředí
- plynulou angličtinu – jsme mezinárodní tým!
- pokročilou znalost MS Office, především Excel
- chuť se učit, rozvíjet a přinášet nové pohledy na finanční management

Nabídka

- jazykové a odborné kurzy pro Váš další růst
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- bonusy
- závodní stravování
- Multisport kartu
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Orienta Czech Plzeň
Adresa:
Plzeň
Telefon:
724 141 654
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kristina Šmídová