Anesteziolog – Hrazené cestovné a služební byt Jeseník

Plat:
120000 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený
Okres:
Jeseník

Popis pozice

* Předoperační vyšetření a příprava pacientů
* Podávání anestezie během chirurgických a diagnostických zákroků
* Monitorování vitálních funkcí pacientů během operací
* Péče o pacienty v pooperačním období
* Spolupráce s ostatními zdravotnickými profesionály při plánování a poskytování komplexní péče
* Dodržování bezpečnostních a kvalitativních standardů

Požadavky na uchazeče

* Odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. a specializace v oboru anesteziologie a resuscitace
* Praxe v oboru
* Zdravotní způsobilost podle vyhlášky č. 271/2012 Sb.
* Schopnost zvládat stresové a krizové situace
* Samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce a bezúhonnost

Nabídka

* Možnost práce na plný nebo částečný úvazek
* Hrazené cestovné: Náklady spojené s cestováním do zaměstnání a z něj jsou hrazeny nemocnicí
* Firemní byt: Lékařům je k dispozici firemní byt zajištěný nemocnicí pro pohodlné ubytování v blízkosti pracoviště
* Financované další vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na životní a penzijní pojištění
* Příspěvek na stravování

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
FreeCon s.r.o.
Adresa:
Proboštov
Telefon:
728 467 177
Mobil:
728 467 177
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Tereza Bocanová