Řidič speciálních vozidel - čerpadlo Schwing S36 (M/Ž/X)

Typ úvazku:
Plný
Okres:
Olomouc

Popis pozice

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU (M/Ž/X) NA POZICI ŘIDIČE SPECIÁLNÍHO VOZIDLA ČERPADLA BETONU SCHWING S36 PRO NAŠI RENOMOVANOU STAVEBNÍ SPOLEČNOST SKANSKA TRANSBETON S.R.O., SPECIALIZUJÍCÍ SE NA VÝROBU A PŘEPRAVU ČERSTVÉHO BETONU. PRACOVNÍ NÁPLŇ ZAHRNUJE ŘÍZENÍ A OBSLUHU ČERPADLA NA RŮZNÝCH STAVEBNÍCH PROJEKTECH. GARANTUJEME DENNÍ NÁVRAT DOMŮ. DOMOVSKOU BETONÁRNOU BUDE PROVOZOVNA V OLOMOUCI.

VAŠÍ ODPOVĚDNOSTÍ BUDE:

*  Řízení a obsluha specializovaného vozidla Schwing S36 s integrovaným čerpadlem.
*  Ovládání čerpání betonu přímo na staveništi podle pokynů stavbyvedoucího či dispečera.
*  Navigace na staveniště a zajištění bezpečného přístupu a manipulace.
*  Udržování vozidla v dobrém technickém stavu, pořádku a pravidelná kontrola jeho funkčnosti.
*  Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů a norem při práci.
*  Spolupráce s týmem na staveništi a efektivní komunikace s kolegy na betonárně i mimo ni.
*  Zaznamenávání provozních údajů a reportování případných problémů.

Požadavky na uchazeče

*  Máte řidičský průkaz skupina C, profesní způsobilost a platné psychotesty.
*  Zkušenost s čerpadly betonu nebo obdobnými vozidly výhodou.
*  Strojnický průkaz pro čerpadla betonu (možnost dodělat po nástupu).
*  Orientace v technologiích betonových směsí a stavebních procesech.
*  Otevřenost k různým pracovním úkolům a změnám.

Nabídka

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
- Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
- Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
- Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
- Zaměstnanecký akciový program Seop
- Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
- Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Skanska a.s.
Adresa:
Praha 8 - Karlín
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Šárka Firbach