*Dělníci v oblasti výstavby budov (m/ž) Žďár nad Sázavou

Plat:
28000 - 32000 Kč
Město:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo určitou.

Zednické, obkladačské práce. Přesun materiálu, bourací práce, drážkování pro elektroinstalace, míchání stavebních hmot, úklid staveniště, přípravné práce.

Požaduji spolehlivost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a ochotu se učit. Fyzická zdatnost. Flexibilita.

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B;

Možnost vyplácení v týdenních intervalech. Stabilní práce. 13. plat. Po zapracování příspěvek na pracovní oblečení a obuv. Možnost přivýdělku i o víkendu.

První kontakt:

- osobně,

- emailem,

- telefonicky;

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Lukáš Merunka
Telefon:
731242151
Reference:
67091164