Pracovník/pracovnice ostrahy, strážný/strážná, vrátný/vrátná Náchod

Plat:
116 - 120 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Náchod
Okres:
Náchod
Počet míst:
3
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, nepřetržitý provoz - 12hodinové směny, pouze pátky,soboty a neděle. Nástup možný ihned.

Pozice jsou vhodné především pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Náplň práce: ostraha výrobního objektu, kontrolní obchůzky, hlášení poruch apod.

Požadavky: dobré komunikační schopnosti; přiměřený fyzický stav; praxe a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - zaměstnavatel zajistí přípravu na zkoušky a jejich absolvování.

Zaměstnavatel nabízí: hrubou mzdu 116 - 120 Kč/hod., osobní ohodnocení až 3.000 Kč měsíčně; výkonnostní odměny, prémie; příjemný kolektiv i vedoucí; dobré zázemí; domluvu na plánu směn ostrahy objektu.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte pana Boušku, na telefonu +420 734 363 619 (ve všední dny od 08:00 hod. do 14:00 hod.), nebo e-mailem: nabor@bpsa.cz

Název společnosti:
BPSA s.r.o.
Telefon:
+420 734 363 619 (Po
Odpovědná osoba:
Bouška
Reference:
67071877