Technik chlazení

Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Popis pozice

Závod Pozemního stavitelství hledá nové tváře do oddělení Technologie.
NA POZICI TECHNIKA CHLAZENÍ (M/Ž) BUDETE MÍT NA STAROST PRIMÁRNĚ KOORDINACI A KONTROLU MONTÁŽNÍCH A SERVISNÍCH PRACÍ KLIMATIZAČNÍCH
jednotek.

VAŠÍ ODPOVĚDNOSTÍ BUDE:

* Opravy, montáž a servis klimatizačních jednotek (SPLIT, VRV)
* Revize chlazení, diagnostika zařízení
* Návrh nápravných opatření

Požadavky na uchazeče

*  Znáte systémy přímého chlazení
*  Disponujete Vyhláškou 194/2022 §6
*  Máte svářečský průkaz – základní zkouška pájení natvrdo (ZP 912)
*  Vlastníte ŘP sk. B
*  Jste spolehlivý, zodpovědný
*  Jste flexibilní

Nabídka

Nabízíme:
* Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
* 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
* Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
,* Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
* Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
* Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
* Zaměstnanecký akciový program Seop
* Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Skanska a.s.
Adresa:
Praha 8 - Karlín
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Jakub Erler