Skladník DVĚ směny

Plat:
30000 - 40000 Kč za měsíc
Vhodné pro:
Ukrajina
Okres:
Brno-venkov

Popis pozice

Chceš se stát skladníkem a nevadí ti práce na dvě směny?
Pojď se k nám podívat na pohovor, rovnou ti ukážeme, jak to u nás chodí.
Pracujeme na ranní a odpolední směny, ale jenom od pondělí do pátku.
O víkendu relaxujeme!

Náplň práce:
Ve skladu s dřevařskými materiály (prkna, fošny, hranoly, překližky, apod.) budeš jezit s VZV, přijímat a uskladňovat zboží.

Řízení VZV (elektrický), retraku, systémového vozíku.

Požadavky na uchazeče

Co musíš mít:
* Alespoň nějakou zkušenost na pozici skladník
* Ochotu pracovat na dvě směny
* Čistý trestní rejstřík
* Zodpovědnost a spolehlivost

Nabídka

Co ti nabídneme:
* Základní mzdu od 30.000 Kč/měs.
* 5 týdnů dovolené
* Stravenkový paušál
* Docházkový bonus
* 5 000 Kč/rok prostřednictvím Cafeterie, kde si můžete vybrat z celé škály benefitů
* Zajištěna doprava z odpolední směny na nejbližší dopravní uzel + příspěvek na dopravu
* Za zvýhodněných podmínek vás pojistíme na škody způsobené při výkonu povolání
* Po ročním působení ve firmě získáte příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (300,- Kč/měsíčně)
* Vánoční bonus dle hospodářského výsledku společnosti

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 720 046 960
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Tereza Řezníčková