Reklamační technik (M/Ž) (Z34270)

Okres:
České Budějovice

Popis pozice

Společnost z Č. Budějovic zabývající se prodejem výpočetní techniky a spotřební elektroniky přijme zaměstnance na pozici:

Reklamační technik (M/Ž)

Hledáme novou posilu, která se chce připojit k našemu týmu jako Reklamační technik pro elektrospotřebiče značek Evolveo a Salente. Pokud máte zájem o oblast elektroniky, a především se zajímáte o opravy a servis elektrospotřebičů, mohlo by to být právě pro vás. Naše společnost je výrobcem elektroniky pro Českou republiku a hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude zajišťovat reklamace a servis našich produktů.

Hlavní náplň práce:
* Posuzování oprávněnosti reklamace
* Diagnostika závad
* Provádění oprav
* Vystavování protokolů a dobropisů
* Práce s interním informačním systémem (Cybersoft i6) - zaučíme

Požadujeme:
* Elektro vzdělání výhodou
* Technické myšlení a zájem o techniku
* Znalost MS Office výhodou
* Znalost AJ – střední úroveň
* Samostatnost a pečlivost

Nabízíme:
* Zázemí stabilní firmy
* Samostatnou práci v přátelském a mladém kolektivu
* Jednosměnný pracovní provoz
* Dovolená nad rámec zákona, 5x sick day
* Dotované stravování – stravenkový paušál
* Příspěvek na důchodové spoření
* Pozice vhodná pro absolventy, rádi vás vše naučíme.
* Mzda 30 000 - 40 000Kč dle praxe

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Barlett & Cenbright s.r.o.
Adresa:
Praha 6 - Veleslavín
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Filip Pešek