Policista/tka u dopravní policie v Plzeňském kraji Plzeňský kraj

Plat:
30070 Kč za měsíc
Okres:
Plzeň

Popis pozice

dohled na bezpečnost a plynulost silničního provozu
šetření dopravních nehod
zajištění doprovodů nadměrných nákladů
zajišťování doprovodů ústavních činitelů
preventivně bezpečnostní akce
při plnění úkolů využíváme moderní vozový park a speciální techniku
místa máme v Plzni, Klatovech, Rokycanech, Domažlicích, Tachově

Požadavky na uchazeče

občanství České republiky
věk 18 let,
bezúhonnost
ukončené vzdělání zakončené maturitou
dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Nabídka

místo s pravidelným platem ve stabilní státní instituci
náborový příspěvek až 150 tisíc korun
6 týdnů dovolené
profesní rozvoj díky široké nabídce odborných kurzů
možnost získání dalších řidičských oprávnění
příspěvek na penzijní a životní pojištění
pestrá náplň práce zahrnující nejen činnosti v kanceláři, ale i v terénu

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje
Adresa:
Plzeň
Telefon:
974322675
Mobil:
602317687
poslat e-mail