Regionální obchodní zástupce Brno

Plat:
90000 - 120000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Okres:
Brno

Popis pozice

Aktivní získávání nových obchodních příležitostí v oblasti strojírenství či automotive průmyslu

Zodpovědnost za dosahování obchodních cílů

Spolupráce na tvorbě a realizaci obchodní strategie

Udržovaní a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky

Akviziční činnost

Příprava obchodních nabídek, jejich prezentace a smluvní uzavírání obchodních případů

Požadavky na uchazeče

Min. SŠ vzdělání

Řidičský průkaz sk. B

Prokazatelnou zkušenost na obdobné pozici, ideálně v B2B

Výborné komunikativní a prezentační schopnosti

Analytické a strategické myšlení

Schopnost samostatně identifikovat nové příležitosti a pracovat na akvizici

Nabídka

Motivační finanční ohodnocení (fixní část + atraktivní provize)

Možnost kariérního růstu

Flexibilitu pracovní doby a podporu při realizaci Vašich obchodních nápadů

Profesionální rozvoj prostřednictvím vzdělávání a školení

Práci na OSVČ s okamžitým nástupem

Spolupráce při tvorbě nových produktů

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Lead - Project Advices s.r.o.
Adresa:
Dobrá
Telefon:
771 156 235
Mobil:
4963.petra.tejnorova
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Denisa Pěčonková