Procesní inženýr/ka Česká Lípa

Plat:
100000 - 130000 Kč za měsíc
Okres:
Česká Lípa

Popis pozice

Láká Vás práce v oblasti procesního inženýrství a vývoje procesů?
Hledáte příležitost, kde můžete uplatnit své analytické schopnosti?
Chcete se stát současní sehraného týmu?

Připojte se k nám jako Procesní Inženýr a staňte se součástí týmu zaměřeného na optimalizaci a inovace.

Náplní práce bude:
* Provádění odběrů vzorků a jejich dokumentace
* Vyhodnocování protokolů o měření a určování příčin v případě odchylek
* Účast na nových projektech za účelem posouzení technické proveditelnosti
* Analýza chyb, aktualizace, údržba postupů pro odstraňování chyb sériové výroby
* Komunikace mezi vedením projektu a sériovou výrobou v případě nových projektů
* Optimalizace stávajících procesů

Požadavky na uchazeče

* Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, chemie nebo příbuzném oboru
* Zkušenost v oblasti procesního inženýrství ve výrobním prostředí
* Teoretické a praktické znalosti vstřikování plastů, nejlépe vícebarevné (3 cykly)
* Teoretická a praktická znalost forem
* Teoretické znalosti programování (ABB IRC5, Engel Easix (Kuka, Stäubli)).
* Provádění odběrů vzorků, dokumentace a odvozování nápravných opatření.
* Strukturovaný a metodický způsob práce (Lean Six Sigma, KVP)
* Komunikativní znalost anglického a německého jazyka
* Analytické myšlení a organizační schopnosti
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabídka

* Motivující finanční ohodnocení
* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
* Práce v dynamickém týmu a příjemné pracovní prostředí
* Flexibilní pracovní doba
* Rozmanité firemní benefity jako příspěvek na školku, dovolenou pro děti nebo dioptrické brýle
* Dovolenou 26 dní/rok
* Příspěvek na stravování formou stravenek

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 602 119 523
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Marika Špringlová