Obchodně – technický zástupce FVE, TČ

Plat:
20000 - 150000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, Důchodce, OZP, Ukrajina
Okres:
Karlovy Vary

Popis pozice

Sjednávání zakázek v oblasti fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel pro bytové domy a firmy. Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků. Koordinace zpracování nabídek s projektovým manažerem.

Požadavky na uchazeče

Profesionální prozákaznický přístup včetně odpovídajícího vystupování. Časová flexibilita, pracovitost, samostatnost. Práce na PC. Řp sk. B. Ideální se zkušeností prodej D2D.

Nabídka

Práce na HPP, živnostenský list nebo formou DPČ.
Velmi nadstandartní výdělky na základě uskutečněných obchodů, horní hranice je neomezena.
Školení, vzdělávací kurzy, profesní růst a další benefity.
Možnost částečné práce z domova, individuální pracovní dobu.
Služební vozidlo, notebook, telefon.
Práci v mladém a velmi dynamickém kolektivu.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
GREENBATT INVEST s.r.o.
Adresa:
Praha
Telefon:
777493017
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kovář