Vrchní sestra - Endoskopické centrum (Z34273)

Okres:
Kolín

Popis pozice

Ředitel Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, vypisuje výběrové řízení na pozici Vrchní sestry Endoskopického centra.

Výběrové řízení:
Vrchní sestra - Endoskopické centrum

Požadujeme:
* minimálně 10 let praxe
* organizační, komunikační a manažerské dovednosti, práci na PC
* spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
* doklady o dosaženém vzdělání – VOŠ, VŠ vzdělání a specializaci v oboru gastroenterologie (PSS)
* trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme:
* zázemí moderní, perspektivní krajské nemocnice
* špičkově vybavené moderní pracoviště
* motivující platové podmínky
* podporu vzdělávání a profesního rozvoje
* zaměstnanecké benefity (cafeteria systém)
* příjemný kolektiv a seriózní jednání
* možnost ubytování v nemocniční ubytovně
* nemocniční školku

Součást přihlášky:
* strukturovaný profesní životopis
* ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání
* výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Barlett & Cenbright s.r.o.
Adresa:
Praha 6 - Veleslavín
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Filip Pešek