Číšník / servírka Jaroměřice nad Rokytnou

Plat:
30000 Kč
Město:
Jaroměřice nad Rokytnou
Okres:
Třebíč
Počet míst:
3

Popis pozice

Co vás čeká:

- obsluha klientů restaurace a zbylých prostor (bowling)

- obsluha hostů restaurace

- doporučení výběru pokrmů a nápojů hostům

- příprava nápojů na baru

- přijímání plateb v hotovosti nebo platebními kartami

- provádění inventur na pracovišti

- dodržování hygienických standardů a čistoty v restauraci

Požadujeme:

Stačí nám nadšení pro práci v gastro provozu, znalost českého jazyka a výpis z rejstříku trestů. Pokud máte navíc komunikativní němčinu nebo angličtinu, bude to fajn. Nepotřebujete zkušenosti z gastra - nejsou podmínkou, rádi vás zaučíme, bude vám stačit chuť se učit.

Pracovní doba:

dlouhý a krátký týden (po, út - celé dny, st, čt - volno, pá, so, ne - celé dny, další týden se to mění a jde se do práce jen st, čt, zbylé dny je volno)

Název společnosti:
Dajpr s.r.o.
Telefon:
720 026 888 (PO - PÁ
Odpovědná osoba:
Tereza Doležalová
Reference:
67093529