Bezpečnostní pracovník / strážný (M/Ž) Třebíč

Plat:
150 Kč
Město:
Třebíč
Okres:
Třebíč
Počet míst:
2
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Přijmeme pracovníky na pozici bezpečnostní pracovník (strážný/á) do prodejny Albert.

Náplň práce: Pochůzková činnost po prodejní ploše. Kontrola bezpečnosti v rámci objektu. Jednoduchá administrativa. Monitoring zákazníků. Eliminace nepoctivých zákazníků. Práce s kamerovým systémem.

Nástup možný dle domluvy. Směny 10 hodinové (krátký, dlouhý týden).

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, věk 18+, chuť pracovat, spolehlivost.

Vhodné i pro OZZ.

Zaměstnanecké výhody:

Možnost dlouhodobé spolupráce. Flexibilní plánování směn. Odměny za záchyty. Zálohy na mzdu. Nástup možný ihned.

Název společnosti:
LPS GUARD s.r.o.
Telefon:
771 239 458 (PO - PÁ
Odpovědná osoba:
Lucie Šrámková
Reference:
67093078