Asistent/ka manažera -Brno - jen OZP Brno

Plat:
12000 - 15000 Kč na měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Brigáda
Okres:
Brno

Popis pozice

Všeobecná administrativa, telefonní hovory se zájemci
o práci, vyřizování e-mailové korespondence, spolupráce s oblastními managerem

Požadavky na uchazeče

SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci.
Řízení referentského vozidla

Nabídka

Práci ve stabilní společnosti na HP/DPP s možností prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu. Pružnou pracovní dobu.

Poznámka

Určeno pro osoby se zdravotním postižením.

Nástup možný IHNED.

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

Kontakt tel. 734 881 692, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor3.centrum@protektia.cz

Název společnosti:
Protektia s.r.o.
Adresa:
Heršpická 993/11b
639 00 Brno Brno
Telefon:
734881692
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Roman Kremser

O firmě

Nabízíme práci zdravým uchazečům i osobám se zdravotním postižením.