Technical sales specialist

Plat:
55000 - 65000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha-západ

Popis pozice

Komunikace a konzultace s klienty ohledně technických specifikací

Tvorba technických podkladů a zpracování nabídek pro nové i stávající projekty

Aktivní podpora prodeje formou technického poradenství

Účast na odborných školeních a obchodních jednáních

Spolupráce s obchodním týmem při realizaci projektů

Požadavky na uchazeče

Technické (popřípadě stavební) nebo odpovícající praxe

Samostatnost a schopnost organizovat svou práci

Komunikativní úroveň anglického jazyka

Základní zkušenosti v CAD softwaru

Nabídka

Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou historií na trhu

Flexibilní pracovní dobu

Pestrou náplň práce, která umožňuje využití anglického jazyka

Týden dovolené navíc

Firemní jídelnu s dotovaným stravováním

Příspěvky na životní pojištění a sportovní aktivity

Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance

Finanční příspěvky na dovolenou

Jazykové kurzy

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
FreeCon s.r.o.
Adresa:
Proboštov
Telefon:
739 227 981
Mobil:
739 227 981
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Vlastislav Šlajch