Zaměstnanec na převážení vozidel pro autopůjčovnu (Z34275)

Okres:
Praha-západ

Popis pozice

Hledáme šikovného zaměstnance na převážení vozidel pro autopůjčovnu na Praze 10

Naše požadavky:
* ŘP skupiny B a praxe v řízení osobních aut nutná.
* Vhodné pro muže i ženy, možné i pro šikovné absolventy.
* Vzdělání obchodního nebo technického směru výhodou.
* V denní praxi komunikace s našimi zákazníky a napříč firmou.
* Nutná alespoň základní znalost práce na PC.
* Dobré komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, loajalita a týmový duch.
* Pouze pro zájemce o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:
* Odpovídající platové ohodnocení včetně bonusů.
* Práci na HPP, v případě zájmu i jiné možnosti spolupráce.
* Jednosměnný provoz pondělí – pátek, tzn. víkendy a státní svátky volno.
* Práci v příjemném a přátelském prostředí ve stabilní a perspektivní společnosti.
* Dovolená 5 týdnů.
* Firemní benefity.

Termín nástupu: dle dohody – optimálně říjen 2024

V životopise uveďte prosím pro lepší orientaci heslo ŘIDIČ / ŘIDIČKA.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Barlett & Cenbright s.r.o.
Adresa:
Praha 6 - Veleslavín
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Filip Pešek