Internal Auditor/ Junior

Plat:
45000 - 60000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vyšší
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Požadavky na uchazeče

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

* Provádění hodnocení interní kontroly finančního výkaznictví.
* Asistence při všech činnostech souvisejících se SOX.
* Podpora při standardizaci a zlepšování dokumentace a aktivit SOX.
* Účast na auditech v evropských pobočkách (od organizace až po samotný audit na místě) a podpora souvisejících aktivit.
* Možné služební cesty.

POŽADAVKY:

* Znalost základních principů auditu a z oblasti financí a účetnictví.
* Schopnost týmové spolupráce.
* Analytické myšlení.
* Znalost MS Office (zejména Excelu).
* Znalost kontrolních procesů a správy (Control and Governance).
* Plynulá angličtina.
* Schopnost komunikace na všech úrovních korporátu.
* Time management, schopnost řešení problémů.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
HR Direct s.r.o.
Adresa:
Bakov nad Jizerou
Telefon:
728531842
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Markéta Kloučková